Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIPISAF
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.2

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 2 zostanie rozegrany w Krynicy Morskiej w terminie 18-20.05.2018.
Na starcie staną przedstawiciele klas RS:X, 49er, 49erFX, Laser Standard, Laser Radial kobiet i mężczyzn, Laser 4.7, A-Class, Techno 293, 420, Cadet, i L'Equipe.


Rejestrując się do regat w systemie: reg.pya.org.pl/pl uprzejmie prosimy o podanie sposobu płatności wpisowego tj. paypal/przelew/gotówka. Zachęcamy do dokonywania płatności za pomocą systemu paypal. Jeśli jest to nie możliwe podajemy nr konta bankowego, na który należy dokonać płatności z uwzględnieniem w tytule imienia i nazwiska zawodnika oraz nazwy i terminu regat: BANK PEKAO SA 07 1240 6218 1111 0010 5148 4867

Prośbę o wystawienie FVry za regaty należy wysyłać pod adres regaty@pya.org.pl z wypełnionymi wszystkimi wymaganymi polami. Wnioski o wystawienie FVry bez dokładnie wypełnionego wniosku oraz bez potwierdzenia dokonania opłaty nie będą rozpatrywane.

Wniosek o wystawienie faktury [PDF]