Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIPISAF
Sędziowie

Weryfikacja licencji sędziego sportowegoKolegium Sędziów PZŻ informuje, że wszyscy sędziowie PZŻ muszą odnowić swoje licencje, by móc sędziować regaty.

W tym celu,  zgodnie z uchwałą Kolegium Sędziów PZŻ nr 1/2017 z dnia 14.01.2017 r., należy nadesłać na adres ks@pya.org.pl wypełniony wniosek o weryfikację licencji, stosownie do posiadanej klasy:

Wnioski są w aktywnym pdf - należy ściągnąć je na swój dysk, wypełnić, zapisać i załączyć do wiadomości pocztowej. Tylko wnioski w formie elektronicznej będą rozpatrywane.
Przesłanie wniosku nie jest jednoznaczne z otrzymaniem licencji. W przypadku pozytywnej weryfikacji sędzia otrzyma mailem zatwierdzony wniosek wraz z informacją o sposobie dalszego postępowania. W przypadku weryfikacji negatywnej otrzyma uzasadnienie decyzji wraz z zalecanymi dalszymi krokami.