Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Okręgowe związki żeglarskie
BESKIDZKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI

43-300 BIELSKO-BIAŁA, UL. SZKOLNA 15
www.beskidzkiozz.pl
Beskidzki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Bielsku-Białej swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Bielsko-Biała, bielski z siedzibą w Bielsku-Białej, cieszyński z siedzibą w Cieszynie i żywiecki z siedzibą w Żywcu.

CZĘSTOCHOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
42-200 CZĘSTOCHOWA, UL. BRONIEWSKIEGO 3

www.czozz.czest.pl
Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Częstochowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Częstochowa, częstochowski z siedzibą w Częstochowie, kłobucki z siedzibą w Kłobucku, lubliniecki z siedzibą w Lublińcu i myszkowski z siedzibą w Myszkowie.

ELBLĄSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
82-300 ELBLĄG, UL. RADOMSKA 29

www.eozz-elblag.pl
Elbląski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Elblągu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Elbląg, elbląski z siedzibą w Elblągu, kwidzyński z siedzibą w Kwidzynie, malborski z siedzibą w Malborku, nowodworski z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim, sztumski z siedzibą w Sztumie.

GORZOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, UL. OBOTRYCKA 7

adres korespondencyjny:
HURTOWNIA JUNIOR KRZYSZTOF KUPCZYK, UL. DASZYŃSKIEGO 2, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
kontakt: p. Krzysztof KUPCZYK TEL. 603 376 586, e-mail: krzysztof.kupczyk@live.com
Gorzowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, międzyrzecki z siedzibą w Międzyrzeczu, słubicki z siedzibą w Słubicach, strzelecko-drezdenecki z siedzibą w Strzelcach Krajeńskich, sulęciński z siedzibą w Sulęcinie, świebodziński z siedzibą w Świebodzinie.

JELENIOGÓRSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
58-500 JELENIA GÓRA, UL. WOJSKA POLSKIEGO 18 LOK. 213

www.jozz.horyzont.jgora.pl
Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Jeleniej Górze swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Jelenia Góra, bolesławiecki z siedzibą w Bolesławcu, jeleniogórski z siedzibą w Jeleniej Górze, kamiennogórski z siedzibą w Kamiennej Górze, lubański z siedzibą w Lubaniu, lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim i zgorzelecki z siedzibą w Zgorzelcu.

KALISKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
62-800 KALISZ, UL. FABRYCZNA 9

www.ozz.kalisz.pl
Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Kaliszu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Kalisz, jarociński z siedzibą w Jarocinie, kaliski z siedzibą w Kaliszu, kępiński z siedzibą w Kępnie, krotoszyński z siedzibą w Krotoszynie, ostrowski z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ostrzeszowski z siedzibą w Ostrzeszowie i pleszewski z siedzibą w Pleszewie.

KONIŃSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
62-510 KONIN, UL. MATEJKI 18A

www.knozz.pl
Koniński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Koninie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Konin, kolski z siedzibą w Kole, koniński z siedzibą w Koninie, słupecki z siedzibą w Słupcy i turecki z siedzibą w Turku.

KRAKOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
30-709 KRAKÓW, UL. STOCZNIOWCÓW 1

www.kozz.krakow.pl
Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Krakowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Kraków, chrzanowski z siedzibą w Chrzanowie, krakowski z siedzibą w Krakowie, limanowski z siedzibą w Limanowej, miechowski z siedzibą w Miechowie, myślenicki z siedzibą Myślenicach, olkuski z siedzibą w Olkuszu, oświęcimski z siedzibą w Oświęcimiu, proszowicki z siedzibą w Proszowicach, suski z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, wadowicki z siedzibą w Wadowicach, wielicki z siedzibą w Wieliczce.

KROŚNIEŃSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
38-610 POLAŃCZYK, UL. RÓWNA 26

www.kozz.pl
Krośnieński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Polańczyku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Krosno, brzozowski z siedzibą w Brzozowie, jasielski z siedzibą w Jaśle, krośnieński z siedzibą w Krośnie, leski z siedzibą w Lesku, sanocki z siedzibą w Sanoku, ustrzycki z siedzibą w Ustrzykach Dolnych.

KUJAWSKO-POMORSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
85-674 BYDGOSZCZ, UL. GDAŃSKA 163 LOK. 132B

www.kpozzbyd.org.pl
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Bydgoszczy swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Bydgoszcz, bydgoski z siedzibą w Bydgoszczy, inowrocławski z siedzibą w Inowrocławiu, mogileński z siedzibą w Mogilnie, nakielski z siedzibą w Nakle n. Notecią, sępoleński z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim, świecki z siedzibą w Świeciu, tucholski z siedzibą w Tucholi, żniński z siedzibą w Żninie.

LUBELSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
20-216 LUBLIN, UL. MONTAŻOWA 16 POK. 15

www.lozz.lublin.pl
Lubelski Okręgowy Zwiazek Żeglarski z siedziba w Lublinie swoim zakresem działania obejmuje województwo lubelskie.

LUBUSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
65-048 ZIELONA GÓRA, AL. NIEPODLEGŁOŚCI 7A/4AB

www.lozz.zgora.pl
Lubuski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Zielonej Górze swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Zielona Góra, krośnieński z siedzibą w Krośnie Odrzańskim, nowosolski z siedzibą w Nowej Soli, świebodziński z siedzibą w Świebodzinie, wschowski z siedzibą we Wschowie, zielonogórski z siedzibą w Zielonej Górze, żagański z siedzibą w Żaganiu, żarski z siedzibą w Żarach.

OPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
45-064 OPOLE, UL. LEŚMIANA 19

www.oozz.republika.pl
Opolski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Opolu swoim zakresem działania obejmuje województwo opolskie.

PILSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
64-800 CHODZIEŻ, UL. ŻEROMSKIEGO 33

www.pilskiozz.trz.pl
Pilski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Pile swoim zakresem działania obejmuje powiaty: chodzieski z siedzibą w Chodzieży, czarnkowsko-trzcianecki z siedzibą w Czarnkowie, pilski z siedzibą w Pile, wągrowiecki z siedzibą w Wągrowcu, złotowski z siedzibą w Złotowie.

PIOTRKOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI, UL. DZIECI POLSKICH 41A

www.ptozz.com
Piotrkowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim swoim zakresem działania obejmuje powiaty m. Piotrków Trybunalski, bełchatowski z siedzibą w Bełchatowie, brzeziński z siedzibą w Brzezinach, opoczyński z siedzibą w Opocznie, pajęczański z siedzibą w Pajęcznie, piotrkowski z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, radomszczański z siedzibą w Radomsku, tomaszowski z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.

PŁOCKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
09-400 PŁOCK, UL. RYBAKI 10

www.pozz.pl
Płocki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Płocku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Płock, gostyniński z siedzibą w Gostyninie, płocki z siedzibą w Płocku, sierpecki z siedzibą w Sierpcu.

PODLASKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
15-078 BIAŁYSTOK, UL. WARSZAWSKA 78

www.podlaskiozz.pl
Podlaski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Białymstoku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Białystok, m. Łomża, białostocki z siedzibą w Białymstoku, bielski z siedzibą w Bielsku Podlaskim, grajewski z siedzibą w Grajewie, hajnowski z siedzibą w Hajnówce, kolneński z siedzibą w Kolnie, łomżyński z siedzibą w Łomży, moniecki z siedzibą w Mońkach, siemiatycki z siedzibą w Siemiatyczach, sokólski z siedzibą w Sokółce, wysokomazowiecki z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem, zambrowski z siedzibą w Zambrowie.

POMORSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
81-345 GDYNIA, AL. JANA PAWŁA II 11

www.zeglarski.info/kategorie/pomorski-zwiazek-zeglarski
Pomorski Związek Żeglarski z siedzibą w Gdyni swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot, chojnicki z siedzibą w Chojnicach, człuchowski z siedzibą w Człuchowie, kartuski z siedzibą w Kartuzach, kościerski z siedzibą w Kościerzynie, gdański z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, pucki z siedzibą w Pucku, starogardzki z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, tczewski z siedzibą w Tczewie, wejherowski z siedzibą w Wejherowie.

PRZEMYSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
37-700 PRZEMYŚL, UL. H. SIENKIEWICZA 5

www.prozz.pl
Przemyski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Przemyślu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Przemyśl, jarosławski z siedzibą w Jarosławiu, lubaczowski z siedzibą w Lubaczowie, przemyski z siedzibą w Przemyślu, przeworski z siedzibą w Przeworsku.

RADOMSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
26-600 RADOM, UL. A. MICKIEWICZA 33

www.rozz.radom.net
Radomski Okręgowy Związek Żeglarski z siedziba w Radomiu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Radom, białobrzeski z siedzibą w Białobrzegach, grójecki z siedzibą w Grójcu, kozienicki z siedzibą w Kozienicach, lipski z siedzibą w Lipsku, przysuski z siedzibą w Przysusze, radomski z siedzibą w Radomiu, szydłowiecki z siedzibą w Szydłowcu, zwoleński z siedzibą w Zwoleniu.

RZESZOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
35-005 RZESZÓW, UL. BARDOWSKIEGO 2

www.rozz.org.pl
Rzeszowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Rzeszowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Rzeszów, dębnicki z siedzibą w Dębicy, kolbuszowski z siedzibą w Kolbuszowej, leżajski z siedzibą w Leżajsku, łańcucki z siedzibą w Łańcucie, mielecki z siedzibą w Mielcu, ropczycko-sędziszowski z siedzibą w Ropczycach, rzeszowski z siedzibą w Rzeszowie, strzyżowski z siedzibą w Strzyżowie.

SĄDECKO-PODHALAŃSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
33-300 NOWY SĄCZ, UL. S. WYSPIAŃSKIEGO 13/210

www.spozz.com
Sądecko-Podhalański Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Nowym Sączu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Nowy Sącz, gorlicki z siedzibą w Gorlicach, nowosądecki z siedzibą w Nowym Sączu, nowotarski z siedzibą w Nowym Targu, tatrzański z siedzibą w Zakopanem.

SŁUPSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
76-200 SŁUPSK, UL. SZCZECIŃSKA 99

kontakt: Prezes Magdalena ZAWADA, tel. 691363342, e-mail: magdalena.zawada@gazeta.pl
Słupski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Słupsku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Słupsk, bytowski z siedzibą w Bytowie, lęborski z siedzibą w Lęborku, słupski z siedzibą w Słupsku.

SUWALSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
16-400 SUWAŁKI, UL. KOŚCIUSZKI 37

kontakt: tel. /87/ 563 20 20, e-mail: sozzsuwalki@gmail.com
Suwalski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Suwałkach swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Suwałki, augustowski z siedzibą w Augustowie, sejneński z siedzibą w Sejnach, suwalski z siedzibą w Suwałkach.

ŚLĄSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
40-026 KATOWICE, UL. KOŚCIUSZKI 191

Śląski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Katowicach swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Bytom, m. Chorzów, m. Dąbrowa Górnicza, m. Gliwice, m. Jastrzębie Zdrój, m. Jaworzno, m. Katowice, m. Mysłowice, m. Piekary Śląskie, m. Ruda Śląska, m. Rybnik, m. Siemianowice Śląskie, m. Sosnowiec, m. Świętochłowice, m. Tychy, m. Zabrze, m. Żory, będziński z siedzibą w Będzinie, bieruńko-lędziński z siedzibą w Bieruniu, gliwicki z siedzibą w Gliwicach, mikołowski z siedzibą w Mikołowie, pszczyński z siedzibą w Pszczynie, raciborski z siedzibą w Raciborzu, rybnicki z siedzibą w Rybniku, tarnogórski z siedzibą w Tarnowskich Górach, wodzisławski z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, zawierciański z siedzibą w Zawierciu.

ŚWIĘTOKRZYSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
25-139 KIELCE, UL. CHODKIEWICZA 87

sozz.kielce.com.pl
Świętokrzyski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Kielcach swoim zakresem działania obejmuje województwo świętokrzyskie.

TARNOBRZESKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
39-400 TARNOBRZEG, UL. ŻEGLARSKA 2

www.tbgozz.pl
Tarnobrzeski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Tarnobrzegu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Tarnobrzeg, niżański z siedzibą w Nisku, stalowowolski z siedzibą w Stalowej Woli, tarnobrzeski z siedzibą w Tarnobrzegu.

TARNOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
33-100 TARNÓW, UL. BITWY POD STUDZIANKAMI 8

www.tozz.pl
Tarnowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Tarnowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Tarnów, bocheński z siedzibą w Bochni, brzeski z siedzibą w Brzesku, dąbrowski z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej, tarnowski z siedzibą w Tarnowie.

TORUŃSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
87-100 TORUŃ, UL. J. SŁOWACKIEGO 118A

www.tozz.org.pl
Toruński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Toruniu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Toruń, m. Grudziądz, brodnicki z siedzibą w Brodnicy, chełmiński z siedzibą w Chełmnie, golubsko-dobrzyński z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu, grudziądzki z siedzibą w Grudziądzu, toruński z siedzibą w Toruniu i wąbrzeski z siedzibą w Wąbrzeźnie.

WAŁBRZYSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
58-314 WAŁBRZYCH, UL. WIENIAWSKIEGO 80

www.ozz.walbrzych.pl
Wałbrzyski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Wałbrzychu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Wałbrzych, dzierżoniowski z siedzibą w Dzierżoniowie, kłodzki z siedzibą w Kłodzku, świdnicki z siedzibą w Świdnicy, wałbrzyski z siedzibą w Wałbrzychu, ząbkowicki z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich.

WARMIŃSKO-MAZURSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
10-563 OLSZTYN, UL. BARTOSZA GŁOWACKIEGO 27A

Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Olsztynie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Olsztyn, bartoszycki z siedzibą w Bartoszycach, braniewski z siedzibą w Braniewie, działdowski z siedzibą w Działdowie, ełcki z siedzibą w Ełku, giżycki z siedzibą w Giżycku, gołdapski z siedzibą w Gołdapi, iławski z siedzibą w Iławie, kętrzyński z siedzibą w Kętrzynie, lidzbarski z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim, mrągowski z siedzibą w Mrągowie, nidzicki z siedzibą w Nidzicy, nowomiejski z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim, olecki z siedzibą w Olecku, olsztyński z siedzibą w Olsztynie, ostródzki z siedzibą w Ostródzie, piski z siedzibą w Piszu, szczycieński z siedzibą w Szczytnie, węgorzewski z siedzibą w Węgorzewie.

WARSZAWSKO-MAZOWIECKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
03-942 WARSZAWA, UL. WAŁ MIEDZESZYŃSKI 397

www.wozz.org.pl
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Warszawie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Warszawa, m. Ostrołęka, m. Siedlce, ciechanowski z siedzibą w Ciechanowie, garwoliński z siedzibą w Garwolinie, grodziski z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, legionowski z siedzibą w Legionowie, łosicki z siedzibą w Łosicach, makowski z siedzibą w Makowie Mazowieckim, miński z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, mławski z siedzibą w Mławie, nowodworski z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ostrołęcki z siedzibą w Ostrołęce, ostrowski z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej, otwocki z siedzibą w Otwocku, piaseczyński z siedzibą w Piasecznie, płoński z siedzibą w Płońsku, pruszkowski z siedzibą w Pruszkowie, przasnyski z siedzibą w Przasnyszu, pułtuski z siedzibą w Pułtusku, siedlecki z siedzibą w Siedlcach, sochaczewski z siedzibą w Sochaczewie, sokołowski z siedzibą w Sokołowie Podlaskim, warszawski z siedzibą w Warszawie, warszawski zachodni z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, węgrowski z siedzibą w Węgrowie, wołomiński z siedzibą w Wołominie, wyszkowski z siedzibą w Wyszkowie, żuromiński z siedzibą w Żurominie, żyrardowski z siedzibą w Żyrardowie.

WIELKOPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
61-782 POZNAŃ, UL. WODNA 8/9

www.wozz.poznan.pl
Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Poznaniu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Poznań, m. Leszno, gnieźnieński z siedzibą w Gnieźnie, gostyński z siedzibą w Gostyniu, grodziski z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim, kościański z siedzibą w Kościanie, leszczyński z siedzibą w Lesznie, międzychodzki z siedzibą w Międzychodzie, nowotomyski z siedzibą w Nowym Tomyślu, obornicki z siedzibą w Obornikach, poznański z siedzibą w Poznaniu, rawicki z siedzibą w Rawiczu, szamotulski z siedzibą w Szamotułach, śremski z siedzibą w Śremie, średzki z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, wolsztyński z siedzibą w Wolsztynie, wrzesiński z siedzibą we Wrześni.

WŁOCŁAWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
87-800 WŁOCŁAWEK, UL. TORUŃSKA 87

www.ozzwloclawek.net.pl
Włocławski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą we Włocławku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Włocławek, aleksandrowski z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, lipnowski z siedzibą w Lipnie, radziejowski z siedzibą w Radziejowie, rypiński z siedzibą w Rypinie, włocławski z siedzibą we Włocławku.

WROCŁAWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
50-529 WROCŁAW, UL. BOROWSKA 1-3

www.wrozz.wroclaw.pl
Wrocławski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą we Wrocławiu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Wrocław, górowski z siedzibą w Górze, milicki z siedzibą w Miliczu, oleśnicki z siedzibą w Oleśnicy, oławski z siedzibą w Oławie, strzeliński z siedzibą w Strzelinie, średzki z siedzibą w Środzie Śląskiej, trzebnicki z siedzibą w Trzebnicy, wołowski z siedzibą w Wołowie, wrocławski z siedzibą we Wrocławiu.

ZACHODNIOPOMORSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
70-206 SZCZECIN, UL. DWORCOWA 19 LOK. 102

www.zozz.com.pl
Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Szczecinie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Szczecin, m. Świnoujście, choszczeński z siedzibą w Choszcznie, goleniowski z siedzibą w Goleniowie, gryficki z siedzibą w Gryficach, gryfiński z siedzibą w Gryfinie, kamieński z siedzibą w Kamieniu Pomorskim, łobeski z siedzibą w Łobzie, myśliborski z siedzibą w Myśliborzu, policki z siedzibą w Policach, pyrzycki z siedzibą w Pyrzycach, stargardzki z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, wałecki z siedzibą w Wałczu.