Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
ISAFF
Kontakt


Polski Związek Żeglarski
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
PGE Narodowy
tel.: +48 22 541 63 63, fax: +48 22 541 63 69
email: pyabiuro[at]pya.org.pl

KRS: 0000081118
NIP: 521-11-84-399
REGON: 007014979

Konto bankowe:
BANK PEKAO SA
Numer rachunku: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146
(NIE DOTYCZY OPŁAT ZA PATENTY I EGZAMINY ŻEGLARSKIE - OPŁATY ZA PATENTY ŻEGLARSKIE NALEŻY DOKONYWAĆ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ ZAWARTĄ W ZAKŁADCE PATENTY)


Informujemy, że w kasie Biura Polskiego Związku Żeglarskiego jest możliwość dokonania płatności zarówno gotówką jak i kartą płatniczą

BIURO POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO



Poniedziałek 9:00 16:00
Wtorek 9:00
16:00
Środa dzień wewnętrzny * dzień wewnętrzny *
Czwartek 9:00
16:00
Piątek 9:00
16:00
Sobota nieczynne nieczynne
Niedziela nieczynne nieczynne

* dzień bez przyjmowania petentów w Wydziale rejestracji jachtów i Wydziale patentów żeglarskich oraz bez udzielania informacji telefonicznej

 



SEKRETARIAT
Maria Wojtas - e-mail: pyabiuro[at]pya.org.pl,  tel.: +48 22 541 63 63

WYDZIAŁ PATENTÓW
Renata Ciemińska - e-mail: r.cieminska[at]pya.org.pl,  tel.: +48 22 541 63 50
Jolanta Kowalczuk - e-mail: j.kowalczuk[at]pya.org.pl,  tel.: +48 22 541 63 42

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW
JACHTY MORSKIE, JACHTY ŚRÓDLĄDOWE
Adam Kowalski - e-mail: a.kowalski[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 51
Anna Sekuła - e-mail: a.sekula[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 45

WYDZIAŁ LICENCJI SPORTOWYCH
Paulina Łukasiewicz - e-mail: p.lukasiewicz[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 44
Licencje sportowe - e-mail: licencje[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 44
Rejestr numerów na deski z żaglem
- e-mail: p.lukasiewicz[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 44

WYDZIAŁ SPORTU
Ewelina Albrecht-Ziaja - e-mail: e.albrecht[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 63
Zbigniew Czubek - e-mail: z.czubek[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 63
Jarek Debert - e-mail: j.debert[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 63
Jakub Pasikowski - e-mail: j.pasikowski[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 63

WYDZIAŁ ROZWOJU I UPOWSZECHNIANIA
Weronika Dyjas - e-mail: w.dyjas[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 62
Maciej Szafran
- e-mail: m.szafran[at]pya.org.pl
Egzaminy żeglarskie
- e-mail: szkolenie[at]pya.org.pl
Szkolenie instruktorskie
- e-mail: komisjaszkolenia[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-STATUTOWY
Magdalena Cytling-Pstrągowska - e-mail: m.cytling[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 41
Stefan Heinrich - e-mail: s.heinrich[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 6346
Dorota Hernik - e-mail: d.hernik[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 43

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Beata Bartecka - e-mail: b.bartecka[at]pya.org.pl
Anna Mizgalska - e-mail: a.mizgalska[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 48
Anna Sokulska - e-mail: a.sokulska[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 47
Anna Wawryniuk - e-mail: a.wawryniuk[at]pya.org.pl, tel.: +48 22 541 63 49

WYDZIAŁ MAJĄTKOWO-INWESTYCYJNY
SEKRETARIAT FUNDUSZU ROZWOJU INFRASTRUKTURY ŻEGLARSKIEJ
Jerzy Domański - e-mail: j.domanski[at]pya.org.pl,  tel.: +48 22 541 63 68


Wysyłając korespondencję e-mail prosimy o zmianę [at] na symbol @.



Bądź na bieżąco z wiadomościami PZŻ. Zapisz się do newslettera:







Znajdź nas w mediach społecznościowych: 

            

POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa