Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
NAGRODY MSiT

Dla Trenerów

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 listopada 2017 r. w sprawie odznak wyróżnień oraz nagród pieniężnych za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu (Dz. U. z 2017 r., poz 2171) Ministerstwo Sportu i Turystyki może przyznać nagrodę finansową dla trenerów prowadzących lub wspomagających zawodnika, który uzyskał medal na imprezach rangi IO, MŚ, ME, oraz Uniwersjadach. Podstawą do ubiegania się o nagrodę jest przesłanie kompletnej dokumentacji (w wersji papierowej) na adres Polskiego Związku Żeglarskiego w terminie 14 dni od daty uzyskania wyniku przez prowadzonego zawodnika.

Szczegółowe informacje oraz komplet załączników znajdują się poniżej:

Nagrody dla trenerów

Dla pierwszego trenera

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 listopada 2017 r. w sprawie odznak wyróżnień oraz nagród pieniężnych za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu (Dz. U. z 2017 r., poz 2171) Ministerstwo Sportu i Turystyki może przyznać nagrodę finansową dla pierwszego trenera, którego zawodnik uzyskał medal na imprezach rangi IO, MŚ, ME, oraz Uniwersjadach. Podstawą do ubiegania się o nagrodę jest przesłanie kompletnej dokumentacji (w wersji papierowej) na adres Polskiego Związku Żeglarskiego w terminie 14 dni od daty uzyskania wyniku przez zawodnika.

Szczegółowe informacje oraz komplet załączników znajdują się poniżej:

Nagroda dla pierwszego trenera

Dla zawodników

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 listopada 2017 r. w sprawie odznak wyróżnień oraz nagród pieniężnych za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu (Dz. U. z 2017 r., poz 2135) Ministerstwo Sportu i Turystyki może przyznać nagrodę finansową dla zawodników, którzy uzyskał medal na imprezach rangi IO, MŚ, ME, oraz Uniwersjadach. Podstawą do ubiegania się o nagrodę jest przesłanie kompletnej dokumentacji (w wersji papierowej) na adres Polskiego Związku Żeglarskiego w terminie 14 dni od daty uzyskania wyniku .

Szczegółowe informacje oraz komplet załączników znajdują się poniżej:

Nagroda dla zawodnika