Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Partnerzy i sponsorzy PZŻ

PARTNER GŁÓWNY – MINISTERSTWO KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU

Ministerstwo Sportu i Turystyki jest urzędem administracji rządowej kierowanym przez ministra właściwego do spraw sportu. Do głównych zadań ministerstwa należą rozwój sportu powszechnego i wyczynowego oraz nadzór nad wszystkimi związkami sportowymi. Ministerstwo Sportu koordynuje prace związane z przeciwdziałaniem negatywnych zjawisk w sporcie oraz prowadzi szeroką działalność badawczo-analityczną w obszarze sportu celem optymalizacji prowadzonej polityki, a tym samym przygotowania możliwie najlepiej dopasowanej strategii w obszarze sportu.


SPONSOR KNJ PZŻ W KL. 420 I 470 – POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA

Logo Polskiej Spółki Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa jest Kluczowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce i europejskim liderem w branży dystrybucji paliwa gazowego. Zatrudnia 11,5 tys. osób i zarządza ponad 190 tys. km gazociągów, które dostarczają rocznie ponad 11,75 mld m3 gazu. PSG to największa Spółka Grupy Kapitałowej PGNiG, wspierająca wydarzenia i inicjatywy lokalne, przedsięwzięcia z dziedziny nauki i kultury, działania promujące historię Polski, zwłaszcza w zakresie gazu i nafty, a także stowarzyszenia i rozgrywki sportowe, w tym sport dzieci, młodzieży i sport akademicki.


PARTNER TECHNICZNY – GARMIN POLSKA SP. Z O.O.

Logo Garmin

Garmin to globalny producent urządzeń, których działanie opiera się w dużej mierze na systemie nawigacji satelitarnej. Pierwsze urządzenia nawigacyjne w portfolio firmy zostały zaprojektowane na początku lat 90-tych z myślą o rynku morskim i lotniczym. Obecnie Garmin działa aktywnie w wielu dziedzinach projektując, produkując i dostarczając rozwiązania wykorzystywane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, żeglarstwie, rybołówstwie, lotnictwie oraz aktywnościach takich jak bieganie, jazda na rowerze, jada na nartach czy pływanie.


PARTNER  TECHNOLOGICZNY - ORANGE POLSKA SA
Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce. Posiada największą w Polsce infrastrukturę, dzięki której oferuje usługi w najnowocześniejszych technologiach m.in. gigabitowy internet światłowodowy oraz sieć 4G LTE. Dostarcza usługi telefonii komórkowej dla 15,5 mln klientów oraz szerokopasmowy internet do ponad 2,6 mln klientów. W zasięgu sieci światłowodowej firmy znajduje się 40% gospodarstw domowych w kraju. Orange Polska prowadzi własną działalność B+R i jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IoT, ICT i cyberbezpieczeństwa.


PARTNER TECHNOLOGICZNY – BLUE SERVICES SP. Z O.O.

Logo IO PAN

sportbm to platforma do zarządzania klubem lub akademią sportową, administracja kadrą trenerską, zawodnikami oraz grupami treningowymi, interaktywny kalendarz, monitoring badań medycznych i licencji, wielokanałowa komunikacja, automatyczne płatności, zlecanie zadań, przyjmowanie zgłoszeń, planowanie i zapis treści treningowych, powołania i zapis z zawodów, udostępnianie dokumentów, panel dystrybutora sprzętu, magazyn i ewidencja, raporty.


PARTNER TECHNOLOGICZNY – CLICKMEETING SP. Z O.O.


ClickMeeting – pomaga działać online. ClickMeeting to platforma do pracy zdalnej, kolaboracji, prowadzenia zajęć, prezentacji, kontaktu z klientami. Oparta jest o przeglądarkę internetową -trzeba niczego instalować ani konfigurować. Interfejs użytkownika zawiera narzędzia i funkcje, które zwiększają zaangażowanie podczas spotkań online, a jednocześnie są efektywne. Dzięki platformie zorganizujesz m.in.: webinary, duże wydarzenia na szeroką skalę, kursy i szkolenia online, prezentacje marketingowe i sprzedażowe, spotkania biznesowe.


OFICJALNY DOSTAWCA ODZIEŻY TEXET POLAND SP. Z O.O. 

Logo Texet Poland

TEXET Poland należy do szwedzkiej grupy NWG (New Wave Group), która skupia ponad 40 globalnych marek odzieżowych, produktów związanych z wyposażeniem wnętrz oraz szeroką ofertą upominków firmowych. Texet Poland działa ponad 20 lat, w branży odzieży promocyjnej i sportowej w Polsce. Jego głównymi markami odzieżowymi to James Harvest Sportswear, Printer Essentials, D.A.D oraz J.Harvest & Frost. Texet Poland sukcesywnie rozszerza dystrybucję także poza granice Polski. Dziś, ma swoich przedstawicieli w 10 krajach Europy Centralnej i Wschodniej (Bułgaria, Czechy, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry). Marki odzieżowe należące do TEXET Poland aktywnie wspierają Polski Związek Żeglarski od 2013 roku jako partner techniczny.


PARTNER KADRY OLIMPIJSKIEJ – INSTYTUT OCEANOLOGII PAN

Logo IO PAN

Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk (IO PAN) jest uznanym ośrodkiem badań dotyczących Bałtyku i Arktyki. Pracownicy Instytutu wykorzystując najnowsze techniki badawcze pogłębiają wiedzę dotyczącą dynamiki zmian środowiska morskiego. Cele te osiągane są dzięki multidyscyplinarnym badaniom z dziedzin fizyki, chemii, biochemii, ekologii i genetyki. Jednym z kluczowych programów badawczych Instytutu jest cykl dorocznych rejsów arktycznych realizowany od 1987 roku na pokładzie statku badawczego S/Y Oceania. Oprócz badań naukowych IO PAN realizuje także misję popularyzacyjną i edukacyjną.


GDYNIA ŻEGLARSKA STOLICA POLSKI

Gdynia to przyszłość. To młode, prężnie rozwijające się miasto, które dzięki wzorowej współpracy wielu środowisk wyróżnia się innowacyjnością na tle całej Polski. Czyste powietrze, nadmorski klimat oraz doskonała lokalizacja sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań i wyznaczaniu ambitnych celów. To najszczęśliwsze miasto w Polsce, które nie boi się realizować swoich marzeń. Bogata oferta turystyczna sprawia, że w Gdyni nie można się nudzić, a każdy dzień traktowany jest jak wielka przygoda.

Gdyńskie Centrum Sportu  realizuje jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego miasta - stwarza warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni: rozbudowuje miejską infrastrukturę, prowadzi darmowe zajęcia rekreacyjne, z których mogą korzystać wszyscy, bez względu na wiek czy umiejętności, wdraża projekty aktywizujące mieszkańców, organizuje imprezy sportowe zarówno dla amatorów i profesjonalistów, nieustannie popularyzuje sportowe oblicze Gdyni – w Polsce i na świecie.


GHELAMCO POLAND

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie innowacji, zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej. Firma ugruntowała pozycję na polskim rynku dostarczając ponad 1 mln m2 najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Jako wizjoner w branży od lat konsekwentnie wdraża pionierskie projekty innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie budynków i wyznacza kierunki dla rozwoju rynku nieruchomości w Polsce.

Inwestycje Partnera: ApartamentyFoksal13/15, Flisac Apartamenty Powiśle, Groen Konstancin, Bliskie Piaseczno.

     

   

Foksal 13/15 to luksusowa inwestycja mieszkaniowa, na którą składają się dwie sąsiadujące ze sobą historyczne kamienice zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Traktu Królewskiego. W projekcie zastosowano odważne i rzadkie rozwiązania architektoniczno-technologiczne, jednocześnie dbając o zabytkowe walory projektu. 2-poziomowy parking, strefa SPA z salą fitness, taras widokowy z barem i jacuzzi oraz pokoje gościnne to najważniejsze udogodnienia, które stworzono z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. To wszystko sprawia, że Foksal 13/15 to najbardziej prestiżowy adres w Polsce, który uznano za najlepszą nieruchomość luksusową w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach konkursu CIJ Awards „Hall of Fame: Best of the best 2020 ”.

Flisac – Apartamenty Powiśle to ekskluzywny apartamentowiec powstający w prestiżowej części warszawskiego Powiśla, przy Moście Świętokrzyskim i pomniku Syreny. Nowoczesna architektura, atrakcyjny wygląd elewacji i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Flisac wyróżni się w nadwiślańskiej panoramie miasta. Na dachu przewidziano zieloną przestrzeń rekreacyjną z oszklonym tarasem widokowym, a w całym budynku szereg przemyślanych rozwiązań służących przyszłym mieszkańcom.

Groen Konstancin – domy przy Ogrodzie Botanicznym to wyjątkowe osiedle domów w Konstancinie-Jeziornie, usytuowane przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie. Nowoczesna i uporządkowana architektura, otoczenie uzdrowiska i rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego, a także bliskość Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej i pełnej zieleni lokalizacji. Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 m2 . Zaplanowana architektura domów odznacza się dbałością o detal, ponadczasową elegancją, wysoką klasą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem.

Bliskie Piaseczno to osiedle stanowiące nową jakość w architekturze miasta. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć w jednym miejscu funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i usługowo-handlowe, czyli wszystko czego potrzebujesz na co dzień. Różnorodne typy dobrze zaprojektowanych mieszkań z metrażem od 36 m2 do 72 m2 sprostają indywidualnym potrzebom przyszłych mieszkańców. Na uwagę zasługują mieszkania z zielonymi ogródkami oraz z przestronnymi przeszklonymi werandami. Położenie tuż przy południowej granicy Warszawy w dobrze skomunikowanym punkcie sprawia, że to doskonałe miejsce by zamieszkać a także zainwestować na przyszłość !


POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

Polska Organizacja Turystyczna powstała w 2000 r., aby promować Polskę jako kraj atrakcyjny turystycznie, nowoczesny i z wysokim standardem usług. POT promuje i rozwija turystykę zarówno w kraju, jak i za granicą, organizacja odpowiedzialna jest także za obsługę Polskiego Bonu Turystycznego. Nadzór nad POT sprawuje minister właściwy do spraw turystyki, którym obecnie jest Minister Rozwoju, Pracy i Technologii. Od października 2020 r. funkcję prezesa POT pełni Rafał Szlachta.

BANK PEKAO SA

Bank Pekao S.A. został założony 17 marca 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,7 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w kraju. Posiada wiodącą na rynku pozycję w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. 


POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCIPolski Holding Nieruchomości (PHN) jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu. Partnerstwo z PZŻ ma swoje miejsce szczególnie przy okazji Gdynia Sailing Days, gdzie część wydarzeń festiwalu skupia się wokół Marina Yacht Park - nowoczesnej przystań jachtowej, która od niedawna uatrakcyjnia polskie wybrzeże Bałtyku.  Obiekt wyposażony jest w funkcjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy, a nowoczesny system zarządzania i rezerwacji sprawiają, że Marina Yacht Park to idealne miejsce przygotowane na przyjęcie jednostek z Polski i z zagranicy, jak również przyjazne stałym armatorom.


Vulcan Training & ConsultancySponsor Mistrzostw Polski klas olimpijskich 2021. Firma Vulcan jest jedynym w Polsce centrum treningowym, spełniającym najsurowsze normy OPITO. Podnosi kompetencje i świadomość pracowników branży Oil & Gas oraz Wind Energy, by bezpiecznie pracowali i bezpiecznie wracali z pracy do domu. Uczy zachowania pod wodą, w ciemności, w pomieszczeniach zadymionych i w obecności ognia. Przygotowuje delegatów, aby w sytuacjach kryzysowych potrafili zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz swoich współpracowników. Pomaga szkoląc, dostarczając rzetelną i aktualną wiedzę oraz umiejętności rekomendowane przez międzynarodowe organizacje takie jak: OPITO, GWO, IRATA, IOSH, które wyznaczają światowe standardy szkoleniowe. Strona: www.vulcantc.com