Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Partnerzy i sponsorzy PZŻ

PARTNER GŁÓWNY – MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Ministerstwo Sportu i Turystyki jest urzędem administracji rządowej kierowanym przez ministra właściwego do spraw sportu. Do głównych zadań ministerstwa należą rozwój sportu powszechnego i wyczynowego oraz nadzór nad wszystkimi związkami sportowymi. Ministerstwo Sportu koordynuje prace związane z przeciwdziałaniem negatywnych zjawisk w sporcie oraz prowadzi szeroką działalność badawczo-analityczną w obszarze sportu celem optymalizacji prowadzonej polityki, a tym samym przygotowania możliwie najlepiej dopasowanej strategii w obszarze sportu.


SPONSOR GŁÓWNY - PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA

PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej oraz ciepła w Polsce. Jednostki wytwórcze Grupy PGE wytwarzają blisko 40 proc. energii elektrycznej w Polsce. Z ponad 10 proc. udziałem w rynku OZE w Polsce Grupa PGE jest największym krajowym producentem energii ze źródeł odnawialnych. PGE jest liderem zmian w polskiej energetyce. W nowej strategii Grupa PGE przedstawiła plan transformacji Grupy oraz ogłosiła cel osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r. Plany inwestycyjny Grupy PGE obejmują największe w kraju inwestycje w morskie farmy wiatrowe, których moc do 2040 roku osiągnie 6,5 GW, co uczyni PGE liderem przyszłego sektora morskiej energetyki w Polsce.


PARTNER TECHNICZNY – GARMIN POLSKA SP. Z O.O.
Logo Garmin

Garmin to globalny producent urządzeń, których działanie opiera się w dużej mierze na systemie nawigacji satelitarnej. Pierwsze urządzenia nawigacyjne w portfolio firmy zostały zaprojektowane na początku lat 90-tych z myślą o rynku morskim i lotniczym. Obecnie Garmin działa aktywnie w wielu dziedzinach projektując, produkując i dostarczając rozwiązania wykorzystywane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, żeglarstwie, rybołówstwie, lotnictwie oraz aktywnościach takich jak bieganie, jazda na rowerze, jada na nartach czy pływanie.


PARTNER TECHNOLOGICZNY – CLICKMEETING SP. Z O.O.


ClickMeeting – pomaga działać online. ClickMeeting to platforma do pracy zdalnej, kolaboracji, prowadzenia zajęć, prezentacji, kontaktu z klientami. Oparta jest o przeglądarkę internetową -trzeba niczego instalować ani konfigurować. Interfejs użytkownika zawiera narzędzia i funkcje, które zwiększają zaangażowanie podczas spotkań online, a jednocześnie są efektywne. Dzięki platformie zorganizujesz m.in.: webinary, duże wydarzenia na szeroką skalę, kursy i szkolenia online, prezentacje marketingowe i sprzedażowe, spotkania biznesowe.