Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Partnerzy i sponsorzy PZŻ

PARTNER GŁÓWNY – MINISTERSTWO SPORTU

Logo Ministerstwa Sportu

Ministerstwo Sportu jest urzędem administracji rządowej kierowanym przez ministra właściwego do spraw sportu. Do głównych zadań ministerstwa należą rozwój sportu powszechnego i wyczynowego oraz nadzór nad wszystkimi związkami sportowymi. Ministerstwo Sportu koordynuje prace związane z przeciwdziałaniem negatywnych zjawisk w sporcie oraz prowadzi szeroką działalność badawczo-analityczną w obszarze sportu celem optymalizacji prowadzonej polityki, a tym samym przygotowania możliwie najlepiej dopasowanej strategii w obszarze sportu.


SPONSOR KNJ PZŻ W KL. 420 I 470 – POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA

Logo Polskiej Spółki Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa jest Kluczowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce i europejskim liderem w branży dystrybucji paliwa gazowego. Zatrudnia 11,5 tys. osób i zarządza ponad 190 tys. km gazociągów, które dostarczają rocznie ponad 11,75 mld m3 gazu. PSG to największa Spółka Grupy Kapitałowej PGNiG, wspierająca wydarzenia i inicjatywy lokalne, przedsięwzięcia z dziedziny nauki i kultury, działania promujące historię Polski, zwłaszcza w zakresie gazu i nafty, a także stowarzyszenia i rozgrywki sportowe, w tym sport dzieci, młodzieży i sport akademicki.


PARTNER TECHNICZNY – GARMIN POLSKA SP. Z O.O.

Logo Garmin

Garmin od ponad 30 lat jest światowym liderem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji oraz urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących żeglarzom, sportowcom i podróżnikom. Niezależnie od tego, czy biegasz, żeglujesz, jeździsz na rowerze, nurkujesz lub korzystasz z komunikacji satelitarnej, urządzenia Garmin to niezbędny sprzęt dla fanów outdooru na wszystkich poziomach zaawansowania.


PARTNER TECHNOLOGICZNY – BLUE SERVICES SP. Z O.O.

Logo IO PAN

sportbm to platforma do zarządzania klubem lub akademią sportową, administracja kadrą trenerską, zawodnikami oraz grupami treningowymi, interaktywny kalendarz, monitoring badań medycznych i licencji, wielokanałowa komunikacja, automatyczne płatności, zlecanie zadań, przyjmowanie zgłoszeń, planowanie i zapis treści treningowych, powołania i zapis z zawodów, udostępnianie dokumentów, panel dystrybutora sprzętu, magazyn i ewidencja, raporty.


OFICJALNY DOSTAWCA ODZIEŻY TEXET POLAND SP. Z O.O. 

Logo Texet Poland

TEXET Poland należy do szwedzkiej grupy NWG (New Wave Group), która skupia ponad 40 globalnych marek odzieżowych, produktów związanych z wyposażeniem wnętrz oraz szeroką ofertą upominków firmowych. Texet Poland działa ponad 20 lat, w branży odzieży promocyjnej i sportowej w Polsce. Jego głównymi markami odzieżowymi to James Harvest Sportswear, Printer Essentials, D.A.D oraz J.Harvest & Frost. Texet Poland sukcesywnie rozszerza dystrybucję także poza granice Polski. Dziś, ma swoich przedstawicieli w 10 krajach Europy Centralnej i Wschodniej (Bułgaria, Czechy, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry). Marki odzieżowe należące do TEXET Poland aktywnie wspierają Polski Związek Żeglarski od 2013 roku jako partner techniczny.


PARTNER KADRY OLIMPIJSKIEJ – INSTYTUT OCEANOLOGII PAN

Logo IO PAN

Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk (IO PAN) jest uznanym ośrodkiem badań dotyczących Bałtyku i Arktyki. Pracownicy Instytutu wykorzystując najnowsze techniki badawcze pogłębiają wiedzę dotyczącą dynamiki zmian środowiska morskiego. Cele te osiągane są dzięki multidyscyplinarnym badaniom z dziedzin fizyki, chemii, biochemii, ekologii i genetyki. Jednym z kluczowych programów badawczych Instytutu jest cykl dorocznych rejsów arktycznych realizowany od 1987 roku na pokładzie statku badawczego S/Y Oceania. Oprócz badań naukowych IO PAN realizuje także misję popularyzacyjną i edukacyjną.