Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Partnerzy i sponsorzy PZŻ

PARTNER GŁÓWNY – MINISTERSTWO KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu


SPONSOR KNJ PZŻ W KL. 420 I 470 – POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA

Logo Polskiej Spółki Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa jest Kluczowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce i europejskim liderem w branży dystrybucji paliwa gazowego. Zatrudnia 11,5 tys. osób i zarządza ponad 190 tys. km gazociągów, które dostarczają rocznie ponad 11,75 mld m3 gazu. PSG to największa Spółka Grupy Kapitałowej PGNiG, wspierająca wydarzenia i inicjatywy lokalne, przedsięwzięcia z dziedziny nauki i kultury, działania promujące historię Polski, zwłaszcza w zakresie gazu i nafty, a także stowarzyszenia i rozgrywki sportowe, w tym sport dzieci, młodzieży i sport akademicki.


PARTNER TECHNICZNY – GARMIN POLSKA SP. Z O.O.

Logo Garmin

Garmin to globalny producent urządzeń, których działanie opiera się w dużej mierze na systemie nawigacji satelitarnej. Pierwsze urządzenia nawigacyjne w portfolio firmy zostały zaprojektowane na początku lat 90-tych z myślą o rynku morskim i lotniczym. Obecnie Garmin działa aktywnie w wielu dziedzinach projektując, produkując i dostarczając rozwiązania wykorzystywane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, żeglarstwie, rybołówstwie, lotnictwie oraz aktywnościach takich jak bieganie, jazda na rowerze, jada na nartach czy pływanie.


PARTNER  TECHNOLOGICZNY - ORANGE POLSKA SA
Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce. Posiada największą w Polsce infrastrukturę, dzięki której oferuje usługi w najnowocześniejszych technologiach m.in. gigabitowy internet światłowodowy oraz sieć 4G LTE. Dostarcza usługi telefonii komórkowej dla 15,5 mln klientów oraz szerokopasmowy internet do ponad 2,6 mln klientów. W zasięgu sieci światłowodowej firmy znajduje się 40% gospodarstw domowych w kraju. Orange Polska prowadzi własną działalność B+R i jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IoT, ICT i cyberbezpieczeństwa.


PARTNER TECHNOLOGICZNY – BLUE SERVICES SP. Z O.O.

Logo IO PAN

sportbm to platforma do zarządzania klubem lub akademią sportową, administracja kadrą trenerską, zawodnikami oraz grupami treningowymi, interaktywny kalendarz, monitoring badań medycznych i licencji, wielokanałowa komunikacja, automatyczne płatności, zlecanie zadań, przyjmowanie zgłoszeń, planowanie i zapis treści treningowych, powołania i zapis z zawodów, udostępnianie dokumentów, panel dystrybutora sprzętu, magazyn i ewidencja, raporty.


PARTNER TECHNOLOGICZNY – CLICKMEETING SP. Z O.O.


ClickMeeting – pomaga działać online. ClickMeeting to platforma do pracy zdalnej, kolaboracji, prowadzenia zajęć, prezentacji, kontaktu z klientami. Oparta jest o przeglądarkę internetową -trzeba niczego instalować ani konfigurować. Interfejs użytkownika zawiera narzędzia i funkcje, które zwiększają zaangażowanie podczas spotkań online, a jednocześnie są efektywne. Dzięki platformie zorganizujesz m.in.: webinary, duże wydarzenia na szeroką skalę, kursy i szkolenia online, prezentacje marketingowe i sprzedażowe, spotkania biznesowe.


OFICJALNY DOSTAWCA ODZIEŻY TEXET POLAND SP. Z O.O. 

Logo Texet Poland

TEXET Poland należy do szwedzkiej grupy NWG (New Wave Group), która skupia ponad 40 globalnych marek odzieżowych, produktów związanych z wyposażeniem wnętrz oraz szeroką ofertą upominków firmowych. Texet Poland działa ponad 20 lat, w branży odzieży promocyjnej i sportowej w Polsce. Jego głównymi markami odzieżowymi to James Harvest Sportswear, Printer Essentials, D.A.D oraz J.Harvest & Frost. Texet Poland sukcesywnie rozszerza dystrybucję także poza granice Polski. Dziś, ma swoich przedstawicieli w 10 krajach Europy Centralnej i Wschodniej (Bułgaria, Czechy, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry). Marki odzieżowe należące do TEXET Poland aktywnie wspierają Polski Związek Żeglarski od 2013 roku jako partner techniczny.


PARTNER KADRY OLIMPIJSKIEJ – INSTYTUT OCEANOLOGII PAN

Logo IO PAN

Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk (IO PAN) jest uznanym ośrodkiem badań dotyczących Bałtyku i Arktyki. Pracownicy Instytutu wykorzystując najnowsze techniki badawcze pogłębiają wiedzę dotyczącą dynamiki zmian środowiska morskiego. Cele te osiągane są dzięki multidyscyplinarnym badaniom z dziedzin fizyki, chemii, biochemii, ekologii i genetyki. Jednym z kluczowych programów badawczych Instytutu jest cykl dorocznych rejsów arktycznych realizowany od 1987 roku na pokładzie statku badawczego S/Y Oceania. Oprócz badań naukowych IO PAN realizuje także misję popularyzacyjną i edukacyjną.


PARTNER STRATEGICZNY WYDARZENIA – GDYNIA ŻEGLARSKA STOLICA POLSKI

Gdynia to przyszłość. To młode, prężnie rozwijające się miasto, które dzięki wzorowej współpracy wielu środowisk wyróżnia się innowacyjnością na tle całej Polski. Czyste powietrze, nadmorski klimat oraz doskonała lokalizacja sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań i wyznaczaniu ambitnych celów. To najszczęśliwsze miasto w Polsce, które nie boi się realizować swoich marzeń. Bogata oferta turystyczna sprawia, że w Gdyni nie można się nudzić, a każdy dzień traktowany jest jak wielka przygoda.

Gdyńskie Centrum Sportu  realizuje jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego miasta - stwarza warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni: rozbudowuje miejską infrastrukturę, prowadzi darmowe zajęcia rekreacyjne, z których mogą korzystać wszyscy, bez względu na wiek czy umiejętności, wdraża projekty aktywizujące mieszkańców, organizuje imprezy sportowe zarówno dla amatorów i profesjonalistów, nieustannie popularyzuje sportowe oblicze Gdyni – w Polsce i na świecie.


PARTNER WYDARZENIA – POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

Polska Organizacja Turystyczna powstała w 2000 r., aby promować Polskę jako kraj atrakcyjny turystycznie, nowoczesny i z wysokim standardem usług. POT promuje i rozwija turystykę zarówno w kraju, jak i za granicą, organizacja odpowiedzialna jest także za obsługę Polskiego Bonu Turystycznego. Nadzór nad POT sprawuje minister właściwy do spraw turystyki, którym obecnie jest Minister Rozwoju, Pracy i Technologii. Od października 2020 r. funkcję prezesa POT pełni Rafał Szlachta.