Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
ISAFF
Licencje

Licencje - częste pytania


  1. NIE PAMIĘTAM NR LICENCJI ZAWODNIKA/TRENERA? CO MAM WPISAĆ WE WNIOSKU O PRZYZNANIE LICENCJI ZAWODNIKA/TRENERA W PRZYPADKU ZMIANY DANYCH LUB ODNOWIENIA OC?
    Prosimy o pozostawienie pustego pola. Pana/Pani licencja zostanie zidentyfikowana w systemie na podstawie pozostałych danych podanych we wniosku.

  2. CZY LICENCJA ZAWODNIKA/TRENERA POWINNA BYĆ ODNAWIANA CO ROKU?
    Licencja zawodnika i trenera jest wydawana przez Polski Związek Żeglarski bezterminowo. Zawodnicy i trenerzy powinni za to odnawiać ubezpieczenie OC. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń znajdziecie Państwo w zakładce „Ubezpieczenie OC zawodników, trenerów i regat”.

  3. CZY MOGĘ PROSIĆ O UMIESZCZENIE NA LICENCJI ZAWODNIKA INFORMACJI O UBEZPIECZENIU OC ZAMARTW U INNEGO UBEZPIECZYCIELA NIŻ OFEROWANY PRZEZ POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI?
    Niestety obecnie ze względów formalnych nie jest możliwa taka procedura.

  4. CZY NIE BĘDĄC CZŁONKIEM KLUBU ŻEGLARSKIEGO MOGĘ UZYSKAĆ LICENCJĘ ZAWODNIKA I WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE OC?
    Nie. Zgodnie z § 2 Regulaminu przyznawania, zawieszania i pozbawiania licencji zawodnika Polskiego Związku Żeglarskiego licencję może uzyskać osoba, która jest członkiem klubu, stowarzyszenia lub związku klasy będącego członkiem zwyczajnym lub wspierającym PZŻ.

  5. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA W POLSKIM ZWIĄZKU ŻEGLARSKIM UBEZPIECZENIA OC TUŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM REGAT?
    Tak. W szczególnych sytuacjach jest możliwość wystawienia elektronicznej wersji licencji z ubezpieczeniem OC. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem PZŻ.

  6.  JAK MOGĘ ZGŁOSIĆ GRUPĘ ZAWODNIKÓW DO UBEZPIECZENIA OC?
    W celu zgłoszenia grupy zawodników do ubezpieczenia OC należy sporządzić wykaz osób, które zostaną objęte ubezpieczeniem. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem PZŻ.