Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Obszary działania Zespołu Nadzoru Technicznego


Zespół Nadzoru Technicznego, funkcjonujący w strukturach Polskiego Związku Żeglarskiego od 1949 roku, prowadzi działalność w zakresie rzeczoznawstwa, nadzorów i przeglądów technicznych jachtów i ich wyposażenia oraz bezpieczeństwa żeglugi. Realizujemy usługi w oparciu o upoważnienie nadane przez Ministerstwo Infrastruktury do wykonywania przeglądów technicznych jachtów morskich o długości do 15 m oraz upoważnienie Dyrektora Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy do wykonywania  przeglądów technicznych statków śródlądowych.  Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o bezpieczeństwo żeglugi oraz stan techniczny jachtów i innych jednostek pływających. W swojej pracy dążymy do zapewnienia wysokiego standardu świadczonych usług i spełnienia oczekiwań naszych Klientów. Zespół Nadzoru Technicznego to grupa wysoko wykwalifikowanych i  doświadczonych specjalistów, praktyków i żeglarzy, która aktywnie wspiera Armatorów oraz szeroko pojętą branżę jachtową, dzieląc się wiedzą oraz świadcząc usługi techniczno-rzeczoznawcze. Wykonujemy swoje usługi zarówno w kraju jak i za granicą.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami oferowanymi przez nasz Zespół zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi Inspektorami. Podczas kontaktu otrzymają Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wycenę usług.