Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Kontakt

Polski Związek Żeglarski

al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
PGE Narodowy
tel.: +48 22 541 63 63, fax: +48 22 541 63 69
email: pyabiuro[at]pya.org.pl
KRS: 0000081118  |  NIP: 521-11-84-399  |  REGON: 007014979

Dane do przelewu:

Odbiorca: Polski Związek Żeglarski

Adres odbiorcy: al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska

Nazwa Banku: Bank PEKAO SA

Adres Banku: ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, Polska

Nr rachunku: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146

IBAN: PL 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146

BIC Swift Code: PKOPPLPW

Uwaga! Wskazany numer rachunku bankowego nie służy do dokonywania płatności za patenty i egzaminy żeglarskie!


ZAŁATWIANIE SPRAW W BIURZE PZŻ


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiczną i wzrostem ryzyka zarażenia się wirusem SARS-CoV-2, Biuro Polskiego Związku Żeglarskiego znajdujące się na PGE Narodowym w Warszawie przechodzi w tryb pracy zdalnej i nie będzie obsługiwać bezpośrednio interesantów do odwołania. Pracownicy Biura PZŻ nadal będą prowadzić obsługę klubów żeglarskich oraz innych interesantów poprzez środki komunikacji elektronicznej.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Kontakt bezpośrednio do pracowników Biura PZŻ znajdziecie Państwo poniżej.

Informujemy również, że wszystkie zaplanowane wizyty, spotkania i odbiory dokumentów zostają odwołane. Wstrzymana zostaje również sprzedaż książeczek żeglarskich i innych publikacji PZŻ. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Sekretariatem Biura PZŻ pod nr telefonu +48 22 541 63 63 wew. 0.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych komunikatów na stronie internetowej Związku pod adresem pya.org.pl. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.


Godziny pracy Biura PZŻ w trybie zdalnym:
  • Poniedziałek: 09:00-16:00
  • Wtorek: 09:00-16:00
  • Środa: 09:00-16:00
  • Czwartek: 09:00-16:00
  • Piątek: nieczynne*
    (*dzień bez przyjmowania petentów w Wydziale rejestracji jachtów i Wydziale patentów żeglarskich oraz bez udzielania informacji telefonicznej)

Zachęcamy do kontaktu e-mail z pracownikami Biura PZŻ.


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami +48 22 541 63 63


SEKRETARIAT
Maria Wojtas - e-mail: pyabiuro[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ PATENTÓW
Jolanta Kowalczuk - e-mail: j.kowalczuk[at]pya.org.pl
Paulina Padzik - e-mail: p.padzik[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW MORSKICH

Katarzyna Jakubowska
- e-mail: k.jakubowska[at]pya.org.pl
Aleksandra Malesa
- e-mail: a.malesa[at]pya.org.pl
Ilona Niewiadomska - e-mail: i.niewiadomska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW KLASOWYCH I NUMERÓW NA DESKI Z ŻEGLEM
Ilona Niewiadomska - e-mail: i.niewiadomska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ LICENCJI SPORTOWYCH
Mariusz Wawryniuk
- e-mail: licencje[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ SPORTU
Ewelina Albrecht-Ziaja - e-mail: e.albrecht[at]pya.org.pl
Zbigniew Czubek - e-mail: z.czubek[at]pya.org.pl
Jarek Debert - e-mail: j.debert[at]pya.org.pl



WYDZIAŁ ROZWOJU I UPOWSZECHNIANIA
Weronika Dyjas - e-mail: w.dyjas[at]pya.org.pl
Maciej Szafran
- e-mail: m.szafran[at]pya.org.pl
Egzaminy żeglarskie
- e-mail: szkolenie[at]pya.org.pl
Szkolenie instruktorskie
- e-mail: komisjaszkolenia[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-STATUTOWY
Dorota Hernik - e-mail: d.hernik[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Beata Bartecka - e-mail: b.bartecka[at]pya.org.pl
Anna Mizgalska - e-mail: a.mizgalska[at]pya.org.pl
Anna Sokulska - e-mail: a.sokulska[at]pya.org.pl
Anna Wawryniuk - e-mail: a.wawryniuk[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ MARKETINGU I KOMUNIKACJI
Magdalena Cytling-Pstrągowska - e-mail: m.cytling[at]pya.org.pl
Jakub Jakubowski - e-mail: j.jakubowski[at]pya.org.pl
Piotr Kula - e-mail: p.kula[at]pya.org.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
IODO - e-mail: iodo[at]pya.org.pl


Wysyłając korespondencję e-mail prosimy o zmianę [at] na symbol @.



POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa