Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Kontakt

Polski Związek Żeglarski
al. ks. J. Poniatowskiego 1,03-901 Warszawa
PGE Narodowy
tel.: +48 22 541 63 63, fax: +48 22 541 63 69
e-mail: pyabiuro@pya.org.pl
KRS: 0000081118  |  NIP: 521-11-84-399  |  REGON: 007014979

Dane do przelewu
Odbiorca: Polski Związek Żeglarski
Adres odbiorcy: al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska
Nazwa Banku: Bank PEKAO SA
Adres Banku: ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, Polska
Nr rachunku: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146
IBAN: PL 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146
BIC Swift Code: PKOPPLPW
Uwaga! Wskazany numer rachunku bankowego nie służy do dokonywania płatności za patenty i egzaminy żeglarskie!


Załatwianie spraw w Biurze Polskiego Związku Żeglarskiego

Uprzejmie informujemy, że bezpośrednia obsługa interesantów w Biurze PZŻ jest prowadzona po uprzednim umówieniu się na wizytę (za pośrednictwem poczty elektronicznej: pyabiuro@pya.org.pl lub telefonicznie +48 22 541 63 63 wew. 0).

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 (bezpośredni kontakt do pracowników Biura PZŻ poniżej).

Godziny pracy Biura PZŻ:

  • Poniedziałek: 09:00-16:00
  • Wtorek: 09:00-16:00
  • Środa: 09:00-16:00
  • Czwartek: 09:00-16:00
  • Piątek: 09:00-16:00*

* Brak obsługi klienta w sprawach dotyczących patentów żeglarskich oraz rejestracji jachtów.

Jak trafić do Biura PZŻ


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami +48 22 541 63 63

 

SEKRETARIAT

 

Maria Wojtas

pyabiuro@pya.org.pl

nr wew. 0


 

 

 

SEKRETARIAT

 

Sylwia Sadowska

pyabiuro@pya.org.pl

nr wew. 0


 

 

 

DYREKTOR BIURA

 

Ewelina Albrecht-Ziaja

e.albrecht@pya.org.pl

nr wew. 0


 

 

 


 

 

 

WYDZIAŁ ADMINISTRACYJNY

 

 

 

 

patenty żeglarskie

(obsługa telefoniczna dostępna od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-16:00)

Zuzanna Obłękowska

z.oblekowska@pya.org.pl

nr wew. 1

 

 

 

 



Monika Jodełko

m.jodelko@pya.org.pl

nr wew. 1

 

 

 

 


Paulina Padzik

p.padzik@pya.org.pl

nr wew. 1

 

 

 

 

 

 

 

 

rejestracja jachtów morskich i śródlądowych (obsługa telefoniczna dostępna od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-16:00 wyłącznie w zakresie spraw złożonych do tutejszego organu )

Weronika Stępień

w.stepien@pya.org.pl

nr wew. 2


 

 

 


 

Karolina Tyburska

k.tyburska@pya.org.pl

nr wew. 2



 

 

 


rejestracja jachtów klasowych, numery na deski z żaglem


Małgorzata Szwed


m.szwed@pya.org.pl


nr wew. 3

 

 

 

 

szkolenia i egzaminy na patenty żeglarskie, szkolenia i egzaminy na patenty nauczyciela żeglowania i instruktora żeglarstwa, patenty nauczyciela żeglowania i instruktora żeglarstwa, egzaminatorzy PZŻ, ubezpieczenie OC instruktora żeglarstwa/egzaminatora, licencje szkół żeglarstwa

Ilona Niewiadomska

egzaminy@pya.org.pl
szkolenie@pya.org.pl

nr wew. 11

 

 

 

 

sportowa licencja zawodnika, amatorska licencja zawodnika, licencja na reklamę, licencje instruktora sportu, licencje trenera, licencje sędziego, licencje mierniczego, ubezpieczenie OC zawodnika/instruktora sportu/trenera/sędziego/mierniczego, licencje na regaty, licencje klubów sportowych

Małgorzata Szwed

licencje@pya.org.pl

nr wew. 3

 

 

 

 

rejestr kodów identyfikacyjnych wytwórców łodzi i jachtów sportowych

Małgorzata Szwed

kodwytworcy@pya.org.pl

nr wew. 3

 

 

 

 

obsługa Zespołu Nadzoru Technicznego, inspektorzy techniczni (obsługa tylko we wtorki i czwartki)

Elżbieta Probola-Plasan

biuro.znt@pya.org.pl

nr wew. 12

 

 

 

 

obsługa systemu ebiuro.pya.org.pl

Katarzyna Prędota

k.predota@pya.org.pl

nr wew. 8


 

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ SPORTU

 

 

 

 

Dyrektor Sportowy

Dominik Życki

d.zycki@pya.org.pl

nr wew. -

 

 

 

 

Trener Główny Kadry Narodowej Seniorów

Paweł Kowalski

p.kowalski@pya.org.pl

nr wew. -

 

 

 

 

Trener Główny Kadry Narodowej Juniorów

Rafał Szukiel

r.szukiel@pya.org.pl

nr wew. -

 

 

 

 

 

Jarosław Debert

j.debert@pya.org.pl

nr wew. 4

 

 

 

 

 

Martyna Rawicz-Rutkowska

m.rawicz@pya.org.pl

nr wew. 4

 

 

 

 

 

Anna Stulgis

a.stulgis@pya.org.pl

nr wew. 4


 

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ UPOWSZECHNIANIA ŻEGLARSTWA I ORGANIZACJI IMPREZ

 

 

 

 


Karolina Drgas

k.drgas@pya.org.pl

nr wew. 8

 

 

 

 


Filip Kazuła

f.kazula@pya.org.pl

nr wew. 8

 

 

 

 


Weronika Ossowska

w.ossowska@pya.org.pl

nr wew. 8

 

 

 

 


Maria Ratkowska

m.ratkowska@pya.org.pl

nr wew. 8

 

 

 

 

 

Maciej Szafran

m.szafran@pya.org.pl

nr wew. -



 

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

 

 

 

 

obsługa władz Związku, obsługa członków zwyczajnych i wspierających

Dorota Hernik

d.hernik@pya.org.pl

nr wew. 7


 

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

 

 

 

 

 

Beata Bartecka

b.bartecka@pya.org.pl

nr wew. 5

 

 

 

 

 

Anna Mizgalska

a.mizgalska@pya.org.pl

nr wew. 5

 

 

 

 

 

Anna Sokulska

a.sokulska@pya.org.pl

nr wew. 5


 

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ MARKETINGU I KOMUNIKACJI

 

 

 

 

 

Jakub Jakubowski

j.jakubowski@pya.org.pl

nr wew. 6

 

 

 

 

 

Karolina Sołtaniuk

k.soltaniuk@pya.org.pl

nr wew. 6

 

 

 

 

 

Magdalena Cytling-Pstrągowska

m.cytling@pya.org.pl

nr wew. 6


 

 

 

 

Agnieszka Wiśniewska

a.wisniewska@pya.org.pl

nr wew. 6



 

 

 

współpraca


marketing@pya.org.pl

nr wew. -

 

 

 

 

kontakt dla mediów


media@pya.org.pl

nr wew. -




INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

 

 

 

 

IODO


iodo@pya.org.pl

nr wew. -




POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa