Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Kontakt
Polski Związek Żeglarski

al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
PGE Narodowy
tel.: +48 22 541 63 63, fax: +48 22 541 63 69
email: pyabiuro[at]pya.org.pl
KRS: 0000081118  |  NIP: 521-11-84-399  |  REGON: 007014979

Dane do przelewu:

Odbiorca: Polski Związek Żeglarski

Adres odbiorcy: al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska

Nazwa Banku: Bank PEKAO SA

Adres Banku: ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, Polska

Nr rachunku: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146

IBAN: PL 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146

BIC Swift Code: PKOPPLPW

Uwaga! Wskazany numer rachunku bankowego nie służy do dokonywania płatności za patenty i egzaminy żeglarskie!


Stosując się do zaleceń obiektu PGE Narodowy oraz chcąc zapewnić komfort i bezpieczeństwo osób odwiedzających Biuro PZŻ, wprowadziliśmy rotacyjny system obsługi naszych klientów polegający na realizacji spraw po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania.
 
Od 15 czerwca br. obsługę klientów realizujemy w zakresie wszystkich spraw prowadzonych przez Biuro PZŻ wyłącznie po uprzednim umówieniu wizyty. Prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem Biura PZŻ (tel.: +48 22 541 63 63 wew. 0) celem umówienia dogodnego terminu spotkania z pracownikiem biura.

 
Zapraszamy do zapoznania się z mapką jak trafić do Biura PZŻ [pobierz] oraz Zasadami bezpieczeństwa dla osób odwiedzających Biuro PZŻ [pobierz]
 
Zmianie ulegają również godziny pracy Biura PZŻ:

  • Poniedziałek: 09:00-16:00
  • Wtorek: 09:00-16:00
  • Środa: 09:00-16:00
  • Czwartek: 09:00-16:00
  • Piątek: nieczynne*
    (*dzień bez przyjmowania petentów w Wydziale rejestracji jachtów i Wydziale patentów żeglarskich oraz bez udzielania informacji telefonicznej)

Zachęcamy do kontaktu e-mail z pracownikami Biura PZŻ.


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami +48 22 541 63 63


SEKRETARIAT
Maria Wojtas - e-mail: pyabiuro[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ PATENTÓW
Jolanta Kowalczuk - e-mail: j.kowalczuk[at]pya.org.pl
Paulina Padzik - e-mail: p.padzik[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW MORSKICH

Katarzyna Jakubowska
- e-mail: k.jakubowska[at]pya.org.pl
Aleksandra Malesa
- e-mail: a.malesa[at]pya.org.pl
Ilona Niewiadomska - e-mail: i.niewiadomska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW KLASOWYCH I NUMERÓW NA DESKI Z ŻEGLEM
Ilona Niewiadomska - e-mail: i.niewiadomska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ LICENCJI SPORTOWYCH
Mariusz Wawryniuk
- e-mail: licencje[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ SPORTU
Ewelina Albrecht-Ziaja - e-mail: e.albrecht[at]pya.org.pl
Zbigniew Czubek - e-mail: z.czubek[at]pya.org.pl
Jarek Debert - e-mail: j.debert[at]pya.org.pl



WYDZIAŁ ROZWOJU I UPOWSZECHNIANIA
Weronika Dyjas - e-mail: w.dyjas[at]pya.org.pl
Maciej Szafran
- e-mail: m.szafran[at]pya.org.pl
Egzaminy żeglarskie
- e-mail: szkolenie[at]pya.org.pl
Szkolenie instruktorskie
- e-mail: komisjaszkolenia[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-STATUTOWY
Dorota Hernik - e-mail: d.hernik[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Beata Bartecka - e-mail: b.bartecka[at]pya.org.pl
Anna Mizgalska - e-mail: a.mizgalska[at]pya.org.pl
Anna Sokulska - e-mail: a.sokulska[at]pya.org.pl
Anna Wawryniuk - e-mail: a.wawryniuk[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ MARKETINGU I KOMUNIKACJI
Magdalena Cytling-Pstrągowska - e-mail: m.cytling[at]pya.org.pl
Jakub Jakubowski - e-mail: j.jakubowski[at]pya.org.pl
Piotr Kula - e-mail: p.kula[at]pya.org.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
IODO - e-mail: iodo[at]pya.org.pl


Wysyłając korespondencję e-mail prosimy o zmianę [at] na symbol @.



POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa