Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Kontakt
!!! UWAGA. ZMIANY W FUNKCJONOWANIU BIURA PZŻ !!!

Od dnia 13 marca 2020 r. wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu Biura PZŻ:
  • ze względów bezpieczeństwa musieliśmy wprowadzić zakaz przyjmowania klientów zewnętrznych i przejść na pracę zdalną,
  • wnioski, uzupełnienia, rozliczenia oraz korespondencję innego rodzaju, przyjmujemy jedynie w formie przesyłek listownych lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie dotyczy to wniosków o patenty żeglarskie i rejestrację jachtów),
  • jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30-16:30,
  • mimo konieczności przeorganizowania biura cały czas jesteśmy dostępni dla Was za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonu.

W okresie wprowadzenia zmian mogą wystąpić opóźnienia w odpowiedziach zespołu obsługi klienta za co z góry przepraszamy.
Zespół PZŻ



Polski Związek Żeglarski
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
PGE Narodowy
tel.: +48 22 541 63 63, fax: +48 22 541 63 69
email: pyabiuro[at]pya.org.pl

KRS: 0000081118
NIP: 521-11-84-399
REGON: 007014979

Dane do przelewu:

Odbiorca: Polski Związek Żeglarski

Adres odbiorcy: al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska

Nazwa Banku: Bank PEKAO SA

Adres Banku: ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, Polska

Nr rachunku: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146

IBAN: PL 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146

BIC Swift Code: PKOPPLPW


(NIE DOTYCZY OPŁAT ZA PATENTY I EGZAMINY ŻEGLARSKIE - OPŁATY ZA PATENTY ŻEGLARSKIE NALEŻY DOKONYWAĆ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ ZAWARTĄ W ZAKŁADCE PATENTY)



Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami +48 22 541 63 63


SEKRETARIAT
Maria Wojtas - e-mail: pyabiuro[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ PATENTÓW
Jolanta Kowalczuk - e-mail: j.kowalczuk[at]pya.org.pl
Paulina Padzik - e-mail: p.padzik[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW MORSKICH

Katarzyna Jakubowska
- e-mail: k.jakubowska[at]pya.org.pl
Martyna Perzyńska
- e-mail: m.perzynska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW ŚRÓDLĄDOWYCH

Ilona Niewiadomska - e-mail: i.niewiadomska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ REJESTRACJI JACHTÓW KLASOWYCH I NUMERÓW NA DESKI Z ŻEGLEM
Ilona Niewiadomska - e-mail: i.niewiadomska[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ LICENCJI SPORTOWYCH
Mariusz Wawryniuk
- e-mail: licencje[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ SPORTU
Ewelina Albrecht-Ziaja - e-mail: e.albrecht[at]pya.org.pl
Zbigniew Czubek - e-mail: z.czubek[at]pya.org.pl
Jarek Debert - e-mail: j.debert[at]pya.org.pl



WYDZIAŁ ROZWOJU I UPOWSZECHNIANIA
Weronika Dyjas - e-mail: w.dyjas[at]pya.org.pl
Maciej Szafran
- e-mail: m.szafran[at]pya.org.pl
Egzaminy żeglarskie
- e-mail: szkolenie[at]pya.org.pl
Szkolenie instruktorskie
- e-mail: komisjaszkolenia[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-STATUTOWY
Dorota Hernik - e-mail: d.hernik[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Beata Bartecka - e-mail: b.bartecka[at]pya.org.pl
Anna Mizgalska - e-mail: a.mizgalska[at]pya.org.pl
Anna Sokulska - e-mail: a.sokulska[at]pya.org.pl
Anna Wawryniuk - e-mail: a.wawryniuk[at]pya.org.pl

WYDZIAŁ MARKETINGU I KOMUNIKACJI
Magdalena Cytling-Pstrągowska - e-mail: m.cytling[at]pya.org.pl
Jakub Jakubowski - e-mail: j.jakubowski[at]pya.org.pl
Piotr Kula - e-mail: p.kula[at]pya.org.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
IODO - e-mail: iodo[at]pya.org.pl


Wysyłając korespondencję e-mail prosimy o zmianę [at] na symbol @.



POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa