Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Sędziowie

Weryfikacja licencji sędziego sportowego


Kolegium Sędziów przypomina, że zgodnie z Regulaminem sędziego sportowego PZŻ, potwierdzeniem posiadanych uprawnień jest licencja sędziego PZŻ.

Licencja jest ważna przez cztery lata, po upływie których podlega weryfikacji przez Kolegium Sędziów PZŻ.

Warunkiem weryfikacji jest nadesłanie na adres ks@pya.org.pl wniosku (stosownie do posiadanej klasy), zgodnie z wymogami zawartymi w  §18 wspomnianego powyżej Regulaminu. 

Wniosek o weryfikację licencji sędziego klasy drugiej [pobierz]

Wniosek o weryfikację licencji sędziego klasy pierwszej i państwowej [pobierz]

Wnioski należy wypełnić w programie Adobe Acrobat Reader.

UWAGA: zgodnie z §18 Regulaminu sędziego sportowego PZŻ sędziowie weryfikujący swoje licencje do dnia 31 marca 2022 nie mają obowiązku wypełniania tabeli "odbyte szkolenia". 

Po otrzymaniu informacji o pozytywnej weryfikacji, w celu uzyskania aktualnej licencji należy przesłać na adres pyabiuro@pya.org.pl następujące dokumenty:

  •  prawidłowo wypełniony i podpisany wniosek o wydanie licencji sędziego PZŻ  [pobierz] 
  •  zdjęcie (w formacie jpg)
  •  potwierdzenie uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł (dane do przelewu: Polski Związek Żeglarski, al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, nr rachunku 19 124062181111000046209146).