Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Książeczka żeglarska PZŻ

Książeczka żeglarska PZŻ - zamówienie


1. Zamówienie

Książeczkę żeglarską PZŻ można nabyć osobiście w Biurze Polskiego Związku Żeglarskiego lub wypełniając FORMULARZ ZAMÓWIENIA. Za pomocą dostępnego formularza można jednorazowo zamówić maksymalnie 10 sztuk książeczki.

Do formularza należy dołączyć dowód wpłaty za zakup książeczek i dostawę. Potwierdzenie wykonania przelewu należy wysłać w formacie .pdf na adres sklep@pya.org.pl.

2. Sposoby i koszt dostawy

  • list polecony ekonomiczny krajowy – Poczta Polska (1-2 szt. - 11,00 zł; 3 i więcej – wycena indywidualna)
  • przesyłka kurierska krajowa – GLS (26,00 zł)
  • odbiór osobisty w siedzibie Biura PZŻ (bezpłatnie)
3. Dane do przelewu

Odbiorca: Polski Związek Żeglarski, al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Nr rachunku bankowego: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146
Kwota przelewu: koszt książeczki/książeczek + forma dostawy
Tytuł przelewu: Książeczka żeglarska PZŻ, imię i nazwisko/nazwa zamawiającego, NIP (opcjonalnie)
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani fakturą, zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług  (Dz. U. 2004 Nr 54 poz. 535), prosimy o podanie numeru NIP w treści przelewu.

4. Realizacja zamówienia

W ciągu 3 dni roboczych od daty wysłania formularza zamówieniowego, na adres podany w formularzu zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji i informacja o wysyłce.

Jesteś zainteresowany Książeczką żeglarską PZŻ i chcesz ją wprowadzić do swojej oferty sprzedażowej? Napisz do nas w celu uzyskania dodatkowych informacji. Wyślij wiadomość na adres sklep@pya.org.pl a skontaktujemy się z Tobą!