Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
BIP
Rejestracja jachtów

Rejestr numerów na żagle desek windsurfingowych


Zgodnie z Regulaminem  przyznawania numerów na żagle desek windsurfingowych z dn. 19.03.2020 r. numer na żagiel deski windsurfingowej, zwany dalej numerem, jest przyznawany przez Polski Związek Żeglarski. Numer składa się z liter POL i kolejnego numeru z Rejestru numerów na żagle desek windsurfingowych.

W celu uzyskania numeru na żagiel do deski windsurfingowej należny:

  • założyć konto lub zalogować się do systemu ebiuro.pya.org.pl,
  • mieć aktywną sportową licencję zawodnika,
  • wypełnić elektroniczny formularz Wniosek POL WINDSURFING dostępny w systemie ebiuro.pya.org.pl (szczegółowa instrukcja postępowania przy składaniu wniosku przez zawodnika dostępna tutaj >>>),
  • dokonać opłaty w wysokości 120,00 zł.


UWAGA!  Numer na żagiel do deski POL wydawany jest tylko w formie elektronicznej i jest do pobrania w systemie ebiuro.pya.org.pl.

Certyfikat ważny jest 4 lata od dnia wydania. Po jego wygaśnięciu, posiadacz ma 4 lata, aby numer odnowić. Po tym czasie numer wraca do bazy i może być ponownie przyznany.

Dotychczasowe, ważne certyfikaty przyznania numeru na żagiel deski windsurfingowej dla osób fizycznych zachowują ważność na okres na jaki zostały wydane, z zastrzeżeniem, że wszystkie osoby fizyczne posiadające ww. certyfikaty zarejestrują się w elektronicznym systemie ebiuro.pya.org.pl i pobiorą aktualny certyfikat w terminie do dnia 31 sierpnia 2020 r. Wymiana certyfikatów, o której mowa w jest bezpłatna.

W imieniu osób niepełnoletnich konto zakłada rodzic/opiekun (szczegółowa instrukcja postępowania przy składaniu licencji przez rodzica/opiekuna dostępna tutaj >>>).
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami (tel.: +48 664 440 167, e-mail: kontakt_ebiuro@pya.org.pl) lub skorzystaj z Centrum pomocy ebiuro.pya.org.pl.